16.06.2020 TJT Karkunvuori HD10S, HD10, HD12, HD14 lähtölistat

    Reservikarttoja on 10-sarjoille 9kpl, 12-sarjoille 6kpl ja 14-sarjoille 10 kpl. Lähtöajan saa itselle varata paikan päällä infosta, niistä kellonajoista mitkä ovat vielä vapoja.

    Lähtö1, matka lähtöön 900m, valkoinen viitoitus

    lähtöaika etunimi sukunimi sarja seura
    17:01:00 Anni Siivonen D10 Koovee
    17:02:00 Heidi Salonen D14 Koovee
    17:03:00 Väinö Luoma H10S Kangasala SK
    17:04:00 Malla Määttä D10 SK Pohjantähti
    17:05:00 Akseli Penttilä H12 Koovee
    17:06:00 Venla Hilasvuori D10 Espoon Suunta
    17:07:00        
    17:08:00 Aleksi Hänninen H10 Koovee
    17:09:00 Hilla Määttä D10S SK Pohjantähti
    17:10:00        
    17:11:00 Veeti Varjola H10 Koovee
    17:12:00 Aino Siivonen D10S Koovee
    17:13:00 Aarre Okkonen H10 Koovee
    17:14:00 Vilho Tolonen H12 Koovee
    17:15:00 Lara Haikonen D10S Koovee
    17:16:00        
    17:17:00 Valma Ruokolainen D10S Koovee
    17:18:00        
    17:19:00 Iida Koskinen D12 Rasti-Nokia 
    17:20:00        
    17:21:00 Veeti Vigren H10S Koovee
    17:22:00        
    17:23:00 Valtteri Vigren H12 Koovee
    17:24:00        
    17:25:00        
    17:26:00        
    17:27:00        
    17:28:00        
    17:29:00        
    17:30:00 Alisa Nikkilä D10 Kangasala SK
    17:31:00        
    17:32:00 Tuomas  Harju H14 Rasti-Nokia
    17:33:00        
    17:34:00 Taimi Saarinen D10 TP
    17:35:00        
    17:36:00 Julius Sipiläinen H14 Tampereen Pyrintö
    17:37:00        
    17:38:00 Eeva Wirola D10S Kangasala SK
    17:39:00        
    17:40:00 Nooa Vuorenmaa H10S Koovee
    17:41:00        
    17:42:00 Joona Vuorenmaa H12 Koovee
    17:43:00        
    17:44:00        
    17:45:00 Iida Lindeman D12 Koovee
    17:46:00 Saini Kuikko D10 Kangasala SK
    17:47:00        
    17:48:00 Matias Kuikko H12 Kangasala SK
    17:49:00        
    17:50:00 Aada Lindeman D10 Koovee
    17:51:00        
    17:52:00 Sandra Mariani D14 Koovee
    17:53:00        
    17:54:00 Frank Mariani H10 Koovee
    17:55:00        
    17:56:00        
    17:57:00        
    17:58:00 Alina Riihimäki D10S Koovee
    17:59:00        
    18:00:00 Elna Manninen D10S Koovee
    18:01:00 Eerik Kautto H12 Koovee
    18:02:00 Emil Manninen H10S Koovee
    18:03:00        
    18:04:00 Okko Koskinen H10 TP
    18:05:00 Vilma Mustonen D14 Kangasala SK
    18:06:00 Loisto Lehti H10 Koovee
    18:07:00        
    18:08:00 Maria Tiits D10 TP
    18:09:00 Aino Koskinen D12 TP
    18:10:00 Aleksi Riihimäki H10 Koovee
    18:11:00        
    18:12:00 Lumi Lehti D12 Koovee
    18:13:00 Oskar Kenttämies H10S Koovee
    18:14:00        
    18:15:00 Antto Backman H10S Kangasala SK
    18:16:00        
    18:17:00 Milja Mylläri D10S Koovee
    18:18:00        
    18:19:00 Romeo Mustakoski H10S Koovee
    18:20:00        
    18:21:00 Noora Järvenpää D10S Koovee
    18:22:00        
    18:23:00 Saku Repo H10 Tampereen Pyrintö
    18:24:00        
    18:25:00 Saaga Helminen D10 Koovee
    18:26:00 Voitto Backman H12 Kangasala SK
    18:27:00 Hugo Repo H10S Tampereen Pyrintö
    18:28:00        
    18:29:00 Karri Kontio H10S Kangasala SK
    18:30:00 Reetta Yliaho D14 Koovee
    18:31:00 Sini Vallittu D10 Kangasala SK
    18:32:00        
    18:33:00 Erika Ahlfors D14 TP
    18:34:00        
    18:35:00 Matias Ahlfors H10S TP
    18:36:00        
    18:37:00 Tuuli Vallittu D14 Kangasala SK
    18:38:00 Lilja Yliaho D10S Koovee
    18:39:00 Sampo Syväterä H14 Tampereen Pyrintö
    18:40:00        
    18:41:00 Kerttu Juslin D10 Koovee
    18:42:00        
    18:43:00 Saana Vuorenmaa D10 Koovee
    18:44:00        
    18:45:00 Tuuli Jormanainen D12 Kangasala SK
    18:46:00        
    18:47:00 Eero Mäkynen H10S Kangasala SK
    18:48:00        
    18:49:00 Touko Ahtola H12 Kangasala SK
    18:50:00        
    18:51:00 Aaro  Hämäläinen H14 Kangasala SK
    18:52:00        
    18:53:00 Eero Siivonen H12 Koovee