16.06.2020 TJT Karkunvuori, HD16, HD18, HD21, HD40, HD50, H60 lähtölistat

    Reservikarttoja on HD16, D40, HD50, H60 -sarjoille 9kpl, HD18, HD21, H40 -sarjoille 7kpl. Reservipaikalle tulija saa lähtöajan itselle varata paikan päällä infosta, niistä kellonajoista mitkä ovat vielä vapoja.

    Lähtö2, matka lähtöön 1200m, keltainen viitoitus

    lähtöaika etunimi sukunimi sarja seura
    17:01:00 Jere Simola H16 Koovee
    17:02:00        
    17:03:00        
    17:04:00 Eevert Kenttämies H16 Koovee
    17:05:00        
    17:06:00 Mette Varjola D16 Koovee
    17:07:00        
    17:08:00 Mia Sipilä D16 Kangasala SK
    17:09:00        
    17:10:00 Lotta Varjola D18 Koovee
    17:11:00        
    17:12:00 Johanna Varjola D40 Koovee
    17:13:00        
    17:14:00        
    17:15:00 Mikael Koskinen H16 Rasti-Nokia 
    17:16:00        
    17:17:00        
    17:18:00        
    17:19:00        
    17:20:00        
    17:21:00        
    17:22:00        
    17:23:00        
    17:24:00        
    17:25:00        
    17:26:00        
    17:27:00        
    17:28:00        
    17:29:00        
    17:30:00        
    17:31:00        
    17:32:00        
    17:33:00        
    17:34:00        
    17:35:00        
    17:36:00        
    17:37:00        
    17:38:00        
    17:39:00        
    17:40:00        
    17:41:00        
    17:42:00        
    17:43:00        
    17:44:00        
    17:45:00        
    17:46:00        
    17:47:00        
    17:48:00        
    17:49:00        
    17:50:00        
    17:51:00        
    17:52:00        
    17:53:00        
    17:54:00        
    17:55:00        
    17:56:00        
    17:57:00        
    17:58:00        
    17:59:00        
    18:00:00 Sanna Ketola D40 TP
    18:01:00        
    18:02:00        
    18:03:00 Jenny Ojala D18 Koovee
    18:04:00        
    18:05:00 Ilari Skyttä H16 Hämeenlinnan Suunnistajat
    18:06:00        
    18:07:00        
    18:08:00        
    18:09:00        
    18:10:00        
    18:11:00        
    18:12:00        
    18:13:00        
    18:14:00        
    18:15:00 Kirsi Kontio D16 Kangasala SK
    18:16:00        
    18:17:00        
    18:18:00        
    18:19:00        
    18:20:00        
    18:21:00        
    18:22:00        
    18:23:00        
    18:24:00        
    18:25:00        
    18:26:00        
    18:27:00        
    18:28:00        
    18:29:00        
    18:30:00 Iiris Yliaho D16 Koovee
    18:31:00        
    18:32:00        
    18:33:00 Joona Yliaho H18 Koovee
    18:34:00        
    18:35:00        
    18:36:00        
    18:37:00        
    18:38:00        
    18:39:00        
    18:40:00        
    18:41:00        
    18:42:00        
    18:43:00        
    18:44:00        
    18:45:00 Oona Kaikkonen D16 Koovee