AIHE: Tampere-suunnistuksen talkoolista
6 vuotta 4 kuukautta sitten #4630
  • jukka.syrjanen
  • jukka.syrjanen hahmo
Terve!

Alla nimilista talkoolaisista ja organisaatiokaavio. Tarkista oma sijoituksesi.

Terv. Jukka Syrjänen

Ahvenjärvi Pia: sunnuntai=Ravintola
Ala-Kapee Pekka: perjantai:Lähtökynnys, lauantai=Lähtö 2 (lapset), sunnuntai=Lähtö 2 (lapset)
Ala-Mäyry Pekka: perjantai:Tuloslaskenta, lauantai=Tuloslaskenta, sunnuntai=Tuloslaskenta
Ala-Mäyry Pirjo: perjantai=Tuloslaskenta, lauantai=Tuloslaskenta, sunnuntai=Tuloslaskenta
Alajoutsi Jukka: perjantai=EmiTagien jako
Annila Heli: perjantai=Kilpailutoimisto, lauantai=Kilpailutoimisto, sunnuntai=Kilpailutoimisto
Annila Mikko: perjantai=EmiTagien jako, lauantai=Peltojen valvonta (LA), sunnuntai=Kilpailukeskusryhmä
Annila Petri: perjantai=Rataryhmä, lauantai=Arkistointi
Antola Pentti: perjantai=Rastivahdit
Aromaa Annu: perjantai=EmiTagien jako
Arvola Markus: perjantai=Rastivahdit, lauantai=Juomarasti
Arvola Miika: perjantai=Rataryhmä
Boman Eeva: lauantai=Muksula ja toimintarata, sunnuntai=Muksula ja toimintarata
Granholm Tommi: perjantai=Liikenteenohjaus, lauantai=Liikenteenohjaus, sunnuntai=Liikenteenohjaus
Haaki Kristina: perjantai=EmiTagien jako, lauantai=Juomarasti
Hankkio Mika: lauantai=Juomarasti
Heikkilä Tomi: lauantai=Lähtö 2 (lapset), sunnuntai=Lähtö 2 (lapset)
Heino Eeva: lauantai=Muksula ja toimintarata, sunnuntai=Muksula ja toimintarata
Heinonen Jouni: perjantai=Rastivahdit ja tien valvonta (sprintti)
Heliö Petri: perjantai=Rastivahdit
Härkönen Pirkko: lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Jantunen Kari: perjantai=Rastivahdit
Jantunen Leena: perjantai=Rastivahdit
Jantunen Pekka: perjantai=Kilpailutoimisto, lauantai=Kilpailutoimisto, sunnuntai=Kilpailutoimisto
Jarva Risto: lauantai=Tampere-suunnistus 2014, sunnuntai=Tampere-suunnistus 2014
Jyrkkäranta Jyri: perjantai=Lähtö 1 (aikuiset), lauantai=Lähtö 1 (aikuiset), sunnuntai=Lähtö 1 (aikuiset)
Järvinen Samuel: perjantai=Tien ylitykset
Kaaja Elli: lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Kanko Jari: perjantai=Rastivahdit, lauantai=Peltojen valvonta (LA)
Kanko Ruut: perjantai=EmiTagien jako, lauantai=Lähtö 2 (lapset), sunnuntai=Lähtö 2 (lapset)
Kauppila Timo: perjantai=Tuloslaskenta, lauantai=Tuloslaskenta, sunnuntai=Tuloslaskenta
Kerola Jaana: lauantai=Lähtö 2 (lapset), sunnuntai=Lähtö 2 (lapset)
Ketola Heli: perjantai=Rastivahdit, lauantai=Juomarasti, sunnuntai=Lähtö 1 (aikuiset)
Ketola Mika: perjantai=Lähtö 1 (aikuiset), lauantai=Lähtö 1 (aikuiset), sunnuntai=Lähtö 1 (aikuiset)
Kollom Leino: perjantai=EmiTagien jako, lauantai=Juomarasti
Konttila Janne: lauantai=Rataryhmä, sunnuntai=Rataryhmä
Konttila Minna: perjantai=Lähtö 1 (aikuiset), lauantai=Lähtö 1 (aikuiset), sunnuntai=Lähtö 1 (aikuiset)
Korpiharju Taina: lauantai=Muksula ja toimintarata, sunnuntai=Muksula ja toimintarata
Kortteinen Sanna: lauantai=Muksula ja toimintarata, sunnuntai=Muksula ja toimintarata
Koski Marja: perjantai=Ravintola, lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Koski Markku: perjantai=Rastivahdit
Koski Matti: perjantai=Ravintola, lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Koski Olli: lauantai=Kilpailukeskusryhmä, sunnuntai=Kilpailukeskusryhmä
Koski Sirpa: perjantai=Rastivahdit
Koski Timo: perjantai=Kilpailukeskusryhmä, lauantai=Kilpailukeskusryhmä
Koski Viivi: lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Kupiainen Teemu: perjantai=Lähtö 1 (aikuiset), lauantai=Lähtö 1 (aikuiset), sunnuntai=Lähtö 1 (aikuiset)
Kupiainen Tiitta: lauantai=Muksula ja toimintarata
Kuusinen Jukka: perjantai=Kuulutus, lauantai=Kuulutus, sunnuntai=Kuulutus
Kuusisto Kati: perjantai=Palkintojen jako, lauantai=Palkintojen jako, sunnuntai=Palkintojen jako
Kuusisto Seppo: perjantai=Tuloslaskenta, lauantai=Tuloslaskenta, sunnuntai=Tuloslaskenta
Kymäläinen Jari: perjantai=Tampere-suunnistus 2014, lauantai=Tampere-suunnistus 2014
Laakso Niina: lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Laakso Pekka: perjantai=Rastivahdit
Laine Aila: lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Laitinen Justus: perjantai=Tuloslaskenta, lauantai=Tuloslaskenta, sunnuntai=Tuloslaskenta
Lalli Marjo: perjantai=Lähtö 1 (aikuiset), lauantai=Lähtö 1 (aikuiset)
Lammi Ismo: perjantai=Tien ylitykset, lauantai=Liikenteenohjaus, sunnuntai=Liikenteenohjaus
Lammi Merja: lauantai=Muksula ja toimintarata, sunnuntai=Muksula ja toimintarata
Lampinen Marko: lauantai=Liikenteenohjaus
Laurikkala Jukka: perjantai=Liikenteenohjaus, lauantai=Liikenteenohjaus, sunnuntai=Liikenteenohjaus
Laurikkala Mikko: perjantai=Tampere-suunnistus 2014, lauantai=Tampere-suunnistus 2014, sunnuntai=Tampere-suunnistus 2014
Laurikkala Nella: perjantai=Lähtö 3 (HD21E), lauantai=Lähtö 3 (HD21E), sunnuntai=Lähtö 1 (aikuiset)
Lehtisalo Reijo: perjantai=Tien ylitykset
Lehtisalo Riitta: perjantai=Tien ylitykset
Lukichev Alexander: perjantai=Lähtökynnys, lauantai=Lähtökynnys
Majlund Leena: perjantai=Rastivahdit, lauantai=Ravintola
Majlund Veikko: perjantai=Rastivahdit, lauantai=Ravintola
Malmlund Arttu: perjantai=Lähtökynnys, lauantai=Lähtökynnys
Malmlund Heikki: perjantai=Lähtö 3 (HD21E), lauantai=Lähtö 3 (HD21E)
Malmlund Milla: perjantai=Lähtö 3 (HD21E), lauantai=Lähtö 3 (HD21E)
Mamia Tero: perjantai=Lähtökynnys, lauantai=Kartanvaihto, sunnuntai=Kuulutus
Mäkinen Pinja: lauantai=Tuloslaskenta, sunnuntai=Tuloslaskenta
Niemelä Ville: perjantai=Tien ylitykset
Nikkilä Arto: perjantai=Lähtö 1 (aikuiset), lauantai=Lähtö 1 (aikuiset), sunnuntai=Lähtö 1 (aikuiset)
Numminen Raili: lauantai=Rastien poishaku, sunnuntai=Rastien poishaku
Ojansivu Ossi: perjantai=Rastivahdit
Pajarre Markus: perjantai=Kuntosuunnistajien kirjaaminen, lauantai=Kuntosuunnistajien kirjaaminen, sunnuntai=Kuntosuunnistajien kirjaaminen
Paunonen Hannu: lauantai=Tuloslaskenta, sunnuntai=Tuloslaskenta
Paunonen Tuuli: perjantai=Tampere-suunnistus 2014/Rastivahdit ja tien valvonta (sprintti), lauantai=Tampere-suunnistus 2014/Tarkistusjuoksut, sunnuntai=Tampere-suunnistus 2014/Tarkistusjuoksut ***
Peltonen Jaana: perjantai=Ensiapu, lauantai=Ensiapu, sunnuntai=Ensiapu
Peltonen Jari: perjantai=Ensiapu, lauantai=Ensiapu, sunnuntai=Ensiapu
Pohja Valpuri: perjantai=EmiTagien jako, lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Pohja Veli: lauantai=Liikenteenohjaus, sunnuntai=Liikenteenohjaus
Puumala Tarja: perjantai=Ravintola, lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Puurtinen Marjatta: perjantai=Rastivahdit
Puurtinen Martti: perjantai=Rastivahdit
Puurtinen Reino: perjantai=Liikenteenohjaus, lauantai=Liikenteenohjaus, sunnuntai=Liikenteenohjaus
Rajala Markku: perjantai=Liikenteenohjaus, lauantai=Juomarasti
Rantanen Vesa: perjantai=Tien ylitykset, lauantai=Lähtö 2 (lapset), sunnuntai=Lähtö 2 (lapset)
Rautio Tero: perjantai=Rastivahdit, lauantai=Tuloslaskenta
Ruusiala Jarmo: perjantai=Tien ylitykset, lauantai=Juomarasti, sunnuntai=Lähtö 2 (lapset)
Saarinen Minna: perjantai=Rastivahdit
Saarinen Teuvo: perjantai=Kilpailukeskus, lauantai=Kilpailukeskus, sunnuntai=Kilpailukeskus
Salonen Eeva-Liisa: perjantai=Rastivahdit, lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Salonen Lotta: perjantai=Ravintola, lauantai=Ravintola, sunnuntai=Ravintola
Saue Elo: perjantai=Lähtö 1 (aikuiset), lauantai=Lähtö 1 (aikuiset), sunnuntai=Lähtö 1 (aikuiset)
Savilahti Seppo: perjantai=Rastivahdit
Siitonen Markus: perjantai=Lähdöt, lauantai=Lähdöt, sunnuntai=Lähdöt
Silanne Tapio: perjantai=Tien ylitykset
Simola Jouni: perjantai=Rastivahdit, lauantai=Juomarasti
Skog Jouko: perjantai=Tien ylitykset, lauantai=Juomarasti, sunnuntai=Tuloslaskenta
Suojanen Jukka: perjantai=Maali ja tulokset, lauantai=Maali ja tulokset, sunnuntai=Maali ja tulokset
Suojanen Sari: lauantai=Muksula ja toimintarata, sunnuntai=Muksula ja toimintarata
Syrjälä Veli: perjantai=Rastivahdit
Syrjänen Jukka: perjantai=Tampere-suunnistus 2014, lauantai=Tampere-suunnistus 2014, sunnuntai=Tampere-suunnistus 2014
Taubert Tero: sunnuntai=Tuloslaskenta
Tikkinen Seppo: perjantai=Lähtökynnys, lauantai=Lähtökynnys
Toivanen Jukka: lauantai=Rastien poishaku, sunnuntai=Rastien poishaku
Toivanen Petteri: lauantai=Rastien poishaku, sunnuntai=Rastien poishaku
Toivanen Vivian: lauantai=Rastien poishaku, sunnuntai=Rastien poishaku
Uusitalo Amanda: perjantai=Rastivahdit
Uusitalo Ari: perjantai=Kilpailukeskusryhmä, lauantai=Kilpailukeskusryhmä, sunnuntai=Kilpailukeskusryhmä
Vainio Markku: perjantai=Kuulutus, lauantai=Kuulutus
Vainio Mikko: perjantai=Liikenteenohjaus, lauantai=Lähtö 2 (lapset), sunnuntai=Lähtö 2 (lapset)
Varjola Johanna: perjantai=Ensiapu
Vehmaa Hannu: perjantai=Kilpailukeskusryhmä, lauantai=Kilpailukeskusryhmä, sunnuntai=Kilpailukeskusryhmä
Vehmaa Mika: lauantai=Kilpailukeskusryhmä, sunnuntai=Kilpailukeskusryhmä
Viertola Kimmo: lauantai=Rataryhmä, sunnuntai=Rataryhmä
Villikka Juha: perjantai=Tuloslaskenta, lauantai=Tuloslaskenta, sunnuntai=Tuloslaskenta
Välkki Antti: perjantai=Kilpailukeskusryhmä, lauantai=Kilpailukeskusryhmä, sunnuntai=Kilpailukeskusryhmä
Välkki Marja: perjantai=Rastivahdit, lauantai=Ensiapu
Westerlund Jukka: perjantai=Kuulutus, lauantai=Kuulutus, sunnuntai=Kuulutus
Westerlund Tiina: perjantai=EmiTagien jako, lauantai=Lähtö 2 (lapset), sunnuntai=Lähtö 2 (lapset)
Wilen Anja: perjantai=Palkintojen jako, lauantai=Palkintojen jako, sunnuntai=Palkintojen jako


Tampere-suunnistus 2014
Syrjänen Jukka,kilpailunjohtaja pe:ok la:ok su:ok
Paunonen Tuuli,pääsihteeri pe:ok la:ok su:ok
Laurikkala Mikko,tiedottaja pe:ok la:ok su:ok
Kymäläinen Jari,TA pe:ok la:ok su:ei
Jarva Risto,valvoja pe:ei la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Kilpailukeskus
Saarinen Teuvo,päävastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Kilpailukeskus/Ensiapu
Peltonen Jari,vastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok
Peltonen Jaana,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Varjola Johanna,toimitsija pe:ok la:ei su:ei
Välkki Marja,toimitsija pe:ei la:ok su:ei

Tampere-suunnistus 2014/Kilpailukeskus/Kilpailukeskusryhmä
Välkki Antti,vastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok
Annila Mikko,toimitsija pe:ei la:ei su:ok
Koski Olli,toimitsija pe:ei la:ok su:ok
Koski Timo,toimitsija pe:ok la:ok su:ei
Uusitalo Ari,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Vehmaa Hannu,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Vehmaa Mika,toimitsija pe:ei la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Kilpailukeskus/Kilpailutoimisto
Annila Heli,vastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok
Jantunen Pekka,toimitsija pe:ok la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Kilpailukeskus/Kilpailutoimisto/EmiTagien jako
Alajoutsi Jukka,toimitsija pe:ok
Annila Mikko,toimitsija pe:ok
Aromaa Annu,toimitsija pe:ok
Haaki Kristina,toimitsija pe:ok
Kanko Ruut,toimitsija pe:ok
Kollom Leino,toimitsija pe:ok
Pohja Valpuri,toimitsija pe:ok
Westerlund Tiina,toimitsija pe:ok

Tampere-suunnistus 2014/Kilpailukeskus/Kilpailutoimisto/Kuntosuunnistajien kirjaaminen
Pajarre Markus,toimitsija pe:ok la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Kilpailukeskus/Liikenteenohjaus
Granholm Tommi,vastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok
Lammi Ismo,toimitsija pe:ei la:ok su:ok
Lampinen Marko,toimitsija pe:ei la:ok su:ei
Laurikkala Jukka,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Pohja Veli,toimitsija pe:ei la:ok su:ok
Puurtinen Reino,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Rajala Markku,toimitsija pe:ok la:ei su:ei
Vainio Mikko,toimitsija pe:ok la:ei su:ei

Tampere-suunnistus 2014/Kilpailukeskus/Muksula ja toimintarata
Korpiharju Taina,vastuuhenkilö la:ok su:ok
Boman Eeva,toimitsija la:ok su:ok
Heino Eeva,toimitsija la:ok su:ok
Kortteinen Sanna,toimitsija la:ok su:ok
Kupiainen Tiitta,toimitsija la:ok su:ei
Lammi Merja,toimitsija la:ok su:ok
Suojanen Sari,toimitsija la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Kilpailukeskus/Ravintola
Puumala Tarja,ravintolapäällikkö pe:ok la:ok su:ok
Koski Marja,päävastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok
Koski Matti,kuljetuspäällikkö pe:ok la:ok su:ok
Ahvenjärvi Pia,toimitsija pe:ei la:ei su:ok
Härkönen Pirkko,toimitsija pe:ei la:ok su:ok
Kaaja Elli,toimitsija pe:ei la:ok su:ok
Koski Viivi,toimitsija pe:ei la:ok su:ok
Laakso Niina,toimitsija pe:ei la:ok su:ok
Laine Aila,toimitsija pe:ei la:ok su:ok
Majlund Leena,toimitsija pe:ei la:ok su:ei
Majlund Veikko,toimitsija pe:ei la:ok su:ei
Pohja Valpuri,toimitsija pe:ei la:ok su:ok
Salonen Eeva-Liisa,toimitsija pe:ei la:ok su:ok
Salonen Lotta,toimitsija pe:ok la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Kuulutus
Westerlund Jukka,vastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok
Kuusinen Jukka,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Mamia Tero,toimitsija pe:ei la:ei su:ok
Vainio Markku,toimitsija pe:ok la:ok su:ei

Tampere-suunnistus 2014/Lähdöt
Siitonen Markus,päävastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Lähdöt/Lähtö 1 (aikuiset)
Nikkilä Arto,vastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok
Jyrkkäranta Jyri,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Ketola Heli,toimitsija pe:ei la:ei su:ok
Ketola Mika,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Konttila Minna,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Kupiainen Teemu,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Lalli Marjo,toimitsija pe:ok la:ok su:auki
Laurikkala Nella,toimitsija pe:ei la:ei su:ok
Saue Elo,toimitsija pe:ok la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Lähdöt/Lähtö 2 (lapset)
Kerola Jaana,vastuuhenkilö la:ok su:ok
Ala-Kapee Pekka,toimitsija la:ok su:ok
Heikkilä Tomi,toimitsija la:ok su:ok
Kanko Ruut,toimitsija la:ok su:ok
Rantanen Vesa,toimitsija la:ok su:ok
Ruusiala Jarmo,toimitsija la:ei su:ok
Vainio Mikko,toimitsija la:ok su:ok
Westerlund Tiina,toimitsija la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Lähdöt/Lähtö 3 (HD21E)
Malmlund Heikki,vastuuhenkilö pe:ok la:ok
Laurikkala Nella,toimitsija pe:ok la:ok
Malmlund Milla,toimitsija pe:ok la:ok

Tampere-suunnistus 2014/Lähdöt/Lähtö 3 (HD21E)/Lähtökynnys
Mamia Tero,vastuuhenkilö pe:ok la:ei
Ala-Kapee Pekka,toimitsija pe:ok la:ei
Lukichev Alexander,toimitsija pe:ok la:ok
Malmlund Arttu,toimitsija pe:ok la:ok
Tikkinen Seppo,toimitsija pe:ok la:ok

Tampere-suunnistus 2014/Maali ja tulokset
Suojanen Jukka,tulospalvelun päällikkö pe:ok la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Maali ja tulokset/Ilmoittautumiset ja lähtöajat
Satri Irja,päävastuuhenkilö :ok
Satri Kari,päävastuuhenkilö :ok

Tampere-suunnistus 2014/Maali ja tulokset/Sprintin käsiajanotto

Tampere-suunnistus 2014/Maali ja tulokset/Tuloslaskenta
Ala-Mäyry Pekka,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Ala-Mäyry Pirjo,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Kauppila Timo,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Kuusisto Seppo,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Laitinen Justus,toimitsija pe:ok la:ok su:ok
Mäkinen Pinja,toimitsija pe:auki la:ok su:ok
Paunonen Hannu,toimitsija pe:auki la:ok su:ok
Pimiä Juuso,toimitsija pe:auki la:auki su:auki
Rautio Tero,toimitsija pe:ei la:ok su:auki
Skog Jouko,toimitsija pe:ei la:ei su:ok
Taubert Tero,toimitsija pe:ei la:ei su:ok
Villikka Juha,toimitsija pe:ok la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Maali ja tulokset/Tulostaulu

Tampere-suunnistus 2014/Palkintojen jako
Kuusisto Kati,päävastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok
Wilen Anja,päävastuuhenkilö pe:ok la:ok su:ok

Tampere-suunnistus 2014/Rastien poishaku
Toivanen Jukka,vastuuhenkilö
Numminen Raili,toimitsija
Toivanen Petteri,toimitsija
Toivanen Vivian,toimitsija

Tampere-suunnistus 2014/Rataryhmä
Annila Petri,pääratamestari pe:ok
Viertola Kimmo,pääratamestari la:ok su:ok
Konttila Janne,lasten ratamestari la:ok su:ok
Arvola Miika,ratamestari pe:ok

Tampere-suunnistus 2014/Rataryhmä/Juomarasti
Skog Jouko,vastuuhenkilö la:ok
Arvola Markus,toimitsija la:ok
Haaki Kristina,toimitsija la:ok
Hankkio Mika,toimitsija la:ok
Ketola Heli,toimitsija la:ok
Kollom Leino,toimitsija la:ok
Rajala Markku,toimitsija la:ok
Ruusiala Jarmo,toimitsija la:ok
Simola Jouni,toimitsija la:ok

Tampere-suunnistus 2014/Rataryhmä/Kartanvaihto
Mamia Tero,toimitsija la:ok

Tampere-suunnistus 2014/Rataryhmä/Peltojen valvonta (LA)
Annila Mikko,toimitsija la:ok
Kanko Jari,toimitsija la:ok

Tampere-suunnistus 2014/Rataryhmä/Rastivahdit ja tien valvonta (sprintti)
Heinonen Jouni,vastuuhenkilö pe:ok
Paunonen Tuuli,vastuuhenkilö pe:ok

Tampere-suunnistus 2014/Rataryhmä/Rastivahdit ja tien valvonta (sprintti)/Rastivahdit
Antola Pentti,toimitsija pe:ok
Arvola Markus,toimitsija pe:ok
Heliö Petri,toimitsija pe:ok
Jantunen Kari,toimitsija pe:ok
Jantunen Leena,toimitsija pe:ok
Kanko Jari,toimitsija pe:ok
Ketola Heli,toimitsija pe:ok
Koski Markku,toimitsija pe:ok
Koski Sirpa,toimitsija pe:ok
Kröger Reijo,toimitsija pe:ei
Laakso Pekka,toimitsija pe:ok
Majlund Leena,toimitsija pe:ok
Majlund Veikko,toimitsija pe:ok
Ojansivu Ossi,toimitsija pe:ok
Puurtinen Marjatta,toimitsija pe:ok
Puurtinen Martti,toimitsija pe:ok
Rautio Tero,toimitsija pe:ok
Saarinen Minna,toimitsija pe:ok
Salonen Eeva-Liisa,toimitsija pe:ok
Salonen Lotta,toimitsija pe:ei
Savilahti Lea,toimitsija pe:ei
Savilahti Seppo,toimitsija pe:ok
Simola Jouni,toimitsija pe:ok
Syrjälä Veli,toimitsija pe:ok
Uusitalo Amanda,toimitsija pe:ok
Välkki Marja,toimitsija pe:ok

Tampere-suunnistus 2014/Rataryhmä/Rastivahdit ja tien valvonta (sprintti)/Tien ylitykset
Järvinen Samuel,toimitsija pe:ok
Lammi Ismo,toimitsija pe:ok
Lehtisalo Reijo,toimitsija pe:ok
Lehtisalo Riitta,toimitsija pe:ok
Niemelä Ville,toimitsija pe:ok
Rantanen Vesa,toimitsija pe:ok
Ruusiala Jarmo,toimitsija pe:ok
Silanne Tapio,toimitsija pe:ok
Skog Jouko,toimitsija pe:ok
Rekisteröitymättömät käyttäjät eivät voi kirjoittaa viestejä.