AIHE: Iltarastit
1 vuosi 8 kuukautta sitten #5919
  • timo
  • timo hahmo
  • New Member
  • Viestejä: 1
  • Karma: 0
En pääse iltarastivuorolleni Haikanvuorelle 24.7. Haluaako joku vaihtaa?
Timo Kauppila, 040 756 1224
Rekisteröitymättömät käyttäjät eivät voi kirjoittaa viestejä.
1 vuosi 8 kuukautta sitten #5917
  • sara.lax
  • sara.lax hahmo
  • New Member
  • Viestejä: 2
  • Karma: 0
Tarja Puumala tulee tilalleni 7.6. Hervantajärvelle.
Rekisteröitymättömät käyttäjät eivät voi kirjoittaa viestejä.
1 vuosi 8 kuukautta sitten #5916
  • Westerlund
  • Westerlund hahmo
  • New Member
  • Viestejä: 3
  • Vastaanotettu kiitos 1
  • Karma: 0
Otso ja minä vaihdettiin vuoroja Ismon ja Antin kanssa. Me tullaan siis Matkajärvelle 26.6., Ismo ja Antti Haikanvuorelle 24.7.
t. Tiina
Rekisteröitymättömät käyttäjät eivät voi kirjoittaa viestejä.
1 vuosi 9 kuukautta sitten #5893
  • sara.lax
  • sara.lax hahmo
  • New Member
  • Viestejä: 2
  • Karma: 0
Hei! Minulle on laitettu talkoovuoro ke 7.6. Hervantajärvelle. Olen työreissussa enkä pääse silloin talkoilemaan. Haluaisiko joku vaihtaa vuoroa, esim. 29.5. Lukonmäki, 4.9. Vuores tai 16.10. Suolijärvi?
Rekisteröitymättömät käyttäjät eivät voi kirjoittaa viestejä.
1 vuosi 9 kuukautta sitten #5889
  • raimo
  • raimo hahmo
  • New Member
  • Viestejä: 8
  • Karma: 1
Vanhaan tapaan Iltarastien tekijän estyessä pyrkikää ensisijaisesti vaihtamaan vuoroja keskenänne ja tämä palsta on mainio paikka sille.
Rekisteröitymättömät käyttäjät eivät voi kirjoittaa viestejä.
1 vuosi 10 kuukautta sitten #5885
  • raimo
  • raimo hahmo
  • New Member
  • Viestejä: 8
  • Karma: 1
Iltarasti-organisaatiot ovat Jurmossaja voit käydä kuittaamassa osallistumisesi siellä.

Tässä tapahtumakohtaiset luettelot tekijöistä.

Iltarastit 2017
Amper Robert

Iltarastit 2017/04. Pirkkahalli (10.4)
Saarinen Teuvo
Uotila Ulrika
Pajarre Eero
Ahvenjärvi Pia
Puumala Tarja
Salonen Eeva-Liisa
Salonen Lotta
Taubert Iiris
Taubert Tero
Taubert Topias
Taubert Tuomas
Vainio Eija
Vainio Markku T.
Wilen Anja

Iltarastit 2017/07 Hepolammi (2.5)
Laurikkala Jukka
Annila Mikko
Suojanen Jukka
Annila Heli
Annila Henri
Annila Petri
Jantunen Pekka
Laurikkala Mikko
Puurtinen Marjatta
Puurtinen Reino
Schüle Elias
Schüle Joel
Schüle Katja
Schüle Oliver

Iltarastit 2017/09 Mannerheiminkallio (15.5)
Koski Matti
Heliö Petri
Järvinen Hannu-Matti
Ala-Mäyry Pirjo
Alajoutsi Jasper
Alajoutsi Jukka
Alajoutsi Oliver
Asp Marko
Järvinen Anne
Koski Marja
Latva Nina
Laurikkala Jukka
Reunamäki Jukka

Iltarastit 2017/13 Lukonmäki (29.5)
Paunonen Hannu
Saue Elo
Kuusisto Seppo
Ala-Kapee Pekka
Aronen-Ketola Marika
Hara Marika
Hihnala Henrik
Hihnala Tero
Kangasniemi Jukka
Ketola Akseli
Ketola Lauri
Paunonen Silva
Paunonen Tuuli
Pyykönen Pasi
Saarinen Henna
Valkama Jyrki
Valkama Merja

Iltarastit 2017/16 Hervantajärvi (7.6)
Jantunen Kari
Ketola Mika
Kupiainen Teemu
Asp Alisa
Asp Marko
Joutsela Sonja
Ketola Heli
Ketola Kristian
Lax Sara
Mäntylä Pasi
Riekki Jaana
Uusitalo Amanda
Valkamo Severi

Iltarastit 2017/20 Matkajärvi (26.6)
Korpiharju Taina
Laitinen Justus
Trogen Timo
Amper Robert
Huttunen Maiju
Jyrkkäranta Jyri
Koski Hanna-Maija
Koski Timo
Laitinen Vertti
Lammi Antti
Lammi Ismo
Leinonen Johanna
Rantanen Vesa

Iltarastit 2017/27 Haikanvuori
Simola Jouni
Ojala Jari
Pitkänen Vesa
Simola Reea
Kauppila Timo
Sillanpää Hannu
Simola Erja
Simola Jere
Simola Rita
Simola Rosa
Syrjälä Veli
Westerlund Otso
Westerlund Tiina

Iltarastit 2017/33 Vuores (4.9)
Granholm Tommi
Kujansuu Joni
Pajarre Markus
Kenttämies Tommi
Kerola Jaana
Malmlund Arttu
Malmlund Heikki
Malmlund Milla
Suojanen Sami
Suojanen Susanna
Taura Teuvo
Varjola Johanna
Varjola Lotta
Varjola Mette

Iltarastit 2017/36 Atalan koulu (25.9)
Kanko Jari
Mamia Tero
Ala-Mäyry Pekka
Anjala Topi
Asikainen Anna-Kaisa
Järnefelt Jouko
Koski Olli
Lukichev Alexander
Numminen Raili
Pöntinen Henri
Skog Ella
Skog Jaakko
Toivanen Jukka
Toivanen Petteri

Iltarastit 2017/39 Suolijärvi (16.10)
Laurikkala Mikko
Mäntylä Pasi
Arvola Raimo
Ansio Jimi
Arvola Miika
Itävuo Pekka
Kuusisto Idaliina
Kuusisto Kati
Lassila Ari-Pekka
Yliaho Marko


Henkilöiden sijoitukset kilpailupäivinä

Amper Robert : päivä1=Iltarastit 2017
Annila Mikko: päivä1=07 Hepolammi (2.5)
Arvola Raimo: päivä1=39 Suolijärvi (16.10)
Granholm Tommi: päivä1=33 Vuores (4.9)
Heliö Petri: päivä1=09 Mannerheiminkallio (15.5)
Jantunen Kari: päivä1=16 Hervantajärvi (7.6)
Kanko Jari: päivä1=36 Atalan koulu (25.9)
Kerola Jaana: päivä1=33 Vuores (4.9)
Ketola Mika: päivä1=16 Hervantajärvi (7.6)
Korpiharju Taina: päivä1=20 Matkajärvi (26.6)
Koski Marja: päivä1=09 Mannerheiminkallio (15.5)
Koski Matti: päivä1=09 Mannerheiminkallio (15.5)
Kujansuu Joni: päivä1=33 Vuores (4.9)
Kupiainen Teemu: päivä1=16 Hervantajärvi (7.6)
Kuusisto Seppo: päivä1=13 Lukonmäki (19.5)
Laitinen Justus: päivä1=20 Matkajärvi (26.6)
Laurikkala Jukka: päivä1=07 Hepolammi (2.5)/09 Mannerheiminkallio (15.5) ***
Laurikkala Mikko: päivä1=39 Suolijärvi (16.10)
Mamia Tero: päivä1=36 Atalan koulu (25.9)
Mäntylä Pasi: päivä1=39 Suolijärvi (16.10)
Ojala Jari: päivä1=27 Haikanvuori
Pajarre Eero: päivä1=04. Pirkkahalli (10.4)
Paunonen Hannu: päivä1=13 Lukonmäki (19.5)
Pitkänen Vesa: päivä1=27 Haikanvuori
Saarinen Teuvo: päivä1=04. Pirkkahalli (10.4)
Saue Elo: päivä1=13 Lukonmäki (19.5)
Simola Jouni: päivä1=27 Haikanvuori
Simola Reea: päivä1=27 Haikanvuori
Suojanen Jukka: päivä1=07 Hepolammi (2.5)
Uotila Ulrika: päivä1=04. Pirkkahalli (10.4)

Henkilöiden sijoitukset esivalmisteluorganisaatioissa
Viimeksi muokattu: 1 vuosi 10 kuukautta sitten : admin.
Rekisteröitymättömät käyttäjät eivät voi kirjoittaa viestejä.